Adwentowe wyzwania dla najmłodszych

Opublikowano: piątek, 02 grudzień 2022

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Biblioteka szkolna zachęca uczniów klas 0-3 do udziału w akcji "Adwentowe wyzwania dla najmłodszych". Przed biblioteką szkolną został wywieszony biblioteczny kalendarz adwentowy, na którym są umieszczone zadania na każdy dzień od 1 do 24 grudnia.

Uczniowie biorący udział w akcji mają za zadanie:

1. zrealizować/wykonać minimum 5 zadań spośród podanych na kalendarzu adwentowym, w tym: minimum 1 pracę plastyczną, wypożyczyć w grudniu minimum 2 książki z biblioteki szkolnej, wykonane oraz podpisane prace dostarczyć do biblioteki szkolnej do 22 grudnia 2022 r. oraz opowiedzieć o zrealizowanych pozostałych zadaniach adwentowych.

Najpiękniejsze oraz najciekawsze prace plastyczne zostaną nagrodzone. Prace powinny być wykonane samodzielnie (dowolną techniką).

Cele konkursu:

❄️ zapoznanie uczniów z tradycjami adwentowymi,

❄️ rozwijanie kreatywności uczniów,

❄️ rozwijanie zdolności manualnych uczniów,

❄️ rozwijanie talentów plastycznych.

Uczestnicy:

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-3 Publicznej Szkoły Podstawowej w Goszczynie.

Ocena prac:

Powołana przez organizatora komisja konkursowa dokona oceny prac według następujących kryteriów:

💥 prawidłowość wykonania zadania,

💥 oryginalność i pomysłowość,

💥 estetyka wykonania.

Zwycięzcy:

Komisja konkursowa wyłoni laureatów trzech pierwszych miejsc. Wyniki zostaną ogłoszone do 10 stycznia 2023 r.

Zachęcamy do udziału w akcji! :)