„Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”

Opublikowano: piątek, 23 grudzień 2022

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny Celem tego konkursu było kultywowanie Świąt Bożego Narodzenia oraz popularyzowanie twórczości uczniów z naszej szkoły. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wymagały dużo pracy i dobrych pomysłów. Prace wyeksponowano na wystawce szkolnej.

22 grudnia po długich rozmowach komisja rozstrzygnęła konkurs.  Zgodnie z założeniami jury wzięło pod uwagę samodzielność podczas wykonania pracy  oraz użycie naturalnych elementów. Wszystkie prace budziły zachwyt i uśmiech na twarzy organizatorów oraz osób podziwiających pracę.

Do konkursu przystąpiło 26 uczniów klas 0-III

Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy inni uczestnicy słodka nagrodę pocieszenia.

I miejsce Nina Pucek kl. I b

II miejsce Zofia Górka kl. III a

III miejsce Liliana Kamińska kl. II b

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.