Spotkanie autorskie z Panią Moniką Kamińską

Opublikowano: środa, 14 grudzień 2022

14 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z pisarką - Panią Moniką Kamińską. Na co dzień mieszka ona we Francji, jednak zgodziła się odwiedzić naszą szkołę podczas podróży do Polski.

O godzinie 9:00 odbyło się spotkanie dla klas 0-3, o 10:00 zaś dla klas 4-7. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie brali czynny udział w spotkaniu - odpowiadali na pytania, rozwiązywali quiz czy wykonywali różne zadania wymyślone przez gościa. Pani Monika opowiadała o wydanych książkach, o swoich pasjach, o tym, jak żyje się na co dzień we Francji, podpisała także książki zakupione przez uczniów.

Cieszymy się, że pani Monika odwiedziła naszą szkołę i przeprowadziła dla uczniów ciekawe i bardzo wartościowe lekcje. Wkrótce w naszej bibliotece pojawią się książki pani Kamińskiej, które przekazała nam zupełnie za darmo.

Serdecznie dziękujemy! :)