Dzień LEGO

Opublikowano: poniedziałek, 16 styczeń 2023

Zbliża się Międzynarodowy Dzień LEGO (28 stycznia). Z tej okazji SU przygotował konkurs dla uczniów naszej szkoły. Chcemy, aby wszyscy zobaczyli jak kreatywni i wspaniali jesteście.

Konkurs polega na zamieszczeniu przez ucznia na profilu FB naszej szkoły 1 zdjęcia przedstawiającego siebie przy swojej konstrukcji LEGO Prace przesyłamy od 27.01 (piątek) do 02.02 (czwartek) na FB szkoły.

Drodzy uczniowie, tym razem każdy z Was może mieć wpływ na wybór najlepszej pracy. Śledźcie nasze media społecznościowe i głosujcie (lajkując pod zdjęciem) na najlepszą pracę konkursu.

Tematyka konkursu jest dowolna. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 03.02 podczas zabawy karnawałowej.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone:

1 miejsce- Zestaw zakreślaczy LEGO, Książka LEGO Harry Potter Witaj w Hogwarcie

2 miejsce- Zestaw szkolny LEGO (ołówek, temperówka, gumka)

3 miejsce- Długopis żelowy LEGO z Minifigurką

Biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na publikowanie Waszych prac na szkolnym profilu FB.

Czas, start 27.01 (piątek)!

Powodzenia! J

SU