Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Opublikowano: czwartek, 29 sierpień 2013

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14 odbędzie się 2 września 2013 r.
- 8.00 – Msza Św. w Kościele Parafialnym,
- 8.45 – uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w hali sportowej,
- po uroczystości - spotkanie uczniów z wychowawcami,
- obowiązuje galowy strój szkolny.

Zmiana planu lekcyjnego

Opublikowano: czwartek, 05 wrzesień 2013

Informujemy, że od 9 września (poniedziałek) ulega zmianie plan lekcji -  Nowy Plan (strona w kolorze niebieskim, jeżeli widzisz inny kolor odśwież stronę). Uśmiech

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano: wtorek, 29 październik 2013

W poniedziałek 16 września 2013 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. W sumie udział w wyborach wzięło 175 uczniów naszej szkoły, z czego za głosy ważne uznano 174 ,,kart wyborczych". Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwali wychowawcy klas oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń mógł oddać tylko jeden głos.Do samorządu startowało 6 kandydatów:

1)    Norbert Kot IIIB

2)    Karolina Tkaczyk IIIA

3)    Emil Błoński IIIA

4)    Cezary Kopczyński IIA

5)    Patryk Tkaczyk IA

6)    Dawid Mruk IB

Największą ilość głosów otrzymał – Norbert Kot (93). Na drugim miejscu Karolina Tkaczyk (31), a na trzecim Emil Błoński (23). Podczas wyborów, nie odnotowano żadnych zakłóceń.

Czytaj więcej...

Konkursy przedmiotowe!

Opublikowano: poniedziałek, 23 wrzesień 2013

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do zapoznania się z regulaminami, programem oraz terminami Konkursów Przedmiotowych w roku szkolny 2013/2014.

Konkursy są organizowane z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem nauczania, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I Gimnazjum

Opublikowano: poniedziałek, 28 październik 2013

Dnia 28 października społeczność szkolna Gimnazjum w Goszczynie przeżywała kolejne małe święto. Do grona uczniowskiego oficjalnie zostali przyjęci uczniowie klas I gimnazjum.W tej wyjątkowej chwili towarzyszyli im koleżanki i koledzy ze starszych klas, wychowawcy, nauczyciele. Wspólne świętowanie rozpoczął przemówieniem skierowanym do uczniów Pan Dyrektor Mariusz Wangryn. Życzył swoim podopiecznym, by to czego nauczą się w murach szkoły, przyniosło obfity owoc w ich dorosłym życiu. Uczniowie podczas uroczystego ślubowania zapewniali, że będą uczciwie i solidnie pracować, dbać o dobre imię szkoły. W części artystycznej pierwszoklasiści zabrali zgromadzonych na sali gości w podroż, której przyświecało hasło Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić.

Czytaj więcej...

Konkurs „Najpiękniejszy jesienny bukiet”

Opublikowano: czwartek, 10 październik 2013

W piątek 8 listopada2013 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt.:"Najpiękniejszy jesienny bukiet". Konkurs adresowany był do uczniów z klas 0-VI.

Swoim talentem plastycznych pochwaliło się 28 uczniów szkoły podstawowej. Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej. Jury konkursowe w składzie: zastępca dyrektora Jan Popkowicz oraz nauczycielki Małgorzata Siedlecka, Sylwia Mieńkowska, Dagmara Swiderska i Urszula Stala oceniali prace uczniów i nagrodzili 9 dzieci w dwóch kategoriach wykonawczych - forma przestrzenna i plakat.

Korzystając z uroczystych obchodów 11 listopada w szkole, po apelu laureatom wręczono nagrody książkowe i dyplomy. Pamiątkowe dyplomy otrzymali również pozostali uczestnicy konkursu.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej w Unihokeja

Opublikowano: sobota, 07 grudzień 2013

Powiatowy turniej w unihokeja szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców rozegrano na hali sportowej w Goszczynie w dniu 4 grudnia 2013 r., w finale rywalizowały drużyny PG z Belska Dużego, PG w Grójcu i PG w Goszczynie. Po zaciętej i emocjonującej walce zwyciężyły dziewczęta i chłopcy z PG w Goszczynie.

Czytaj więcej...