Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Opublikowano: środa, 27 sierpień 2014

8.00 – Msza święta w kościele parafialnym;

9.00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego z udziałem zaproszonych gości (na kompleksie sportowo-rekreacyjnym);

10.45 – spotkanie z wychowawcami klas;

12.00 – odjazd autobusów szkolnych.

Nowy plan lekcji

Nowy rozkład autobusów szkolnych

Uroczyste otwarcie Nowego Roku Szkolnego i Kompleksu Sportowego!

Opublikowano: poniedziałek, 01 wrzesień 2014

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, 1 września 2014 roku w Zespole Szkół Publicznych miało miejsce szczególne uroczyste i historyczne rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego - i to z kilku powodów, przy naszej szkole został otwarty kompleks sportowo-rekreacyjny, nadto zostaliśmy zaszczyceni obecnością znamienitych gości, przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz władz wojewódzkiej administracji samorządowej.

Nowy Rok Szkolny rozpoczęliśmy mszą świętą a następnie uroczystością otwarcia kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który został zbudowany przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży, aby mogły się cieszyć z uprawiania sportu w bezpiecznych warunkach na nowoczesnym obiekcie.

Mamy piękną halę sportową a dziś otrzymaliśmy wspaniały kompleks sportowo-rekreacyjny. Jest to wspólny sukces; władz gminy, radnych oraz mieszkańców w budowaniu Naszego Wspólnego Dobra. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że dzisiejszy dzień był szczególnym świętem nas wszystkich. Mamy nadzieję, że wszyscy czujemy wielką radość i ogromną satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim, których zaangażowanie i bezpośredni wysiłek pozwolił nam uczestniczyć w tej uroczystości.

Czytaj więcej...

Program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”.

Opublikowano: wtorek, 09 wrzesień 2014

W 2014 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w: klasach II, III , VI szkoły podstawowej.

Niezbędne dokumenty i informacje nt. stypendium można uzyskać u p.Małgorzaty Żmudy - pedagoga szkolnego do 12 września 2014r.

Czytaj więcej...

Program edukacyjny z informatyki „KLASAplus”

Opublikowano: czwartek, 11 wrzesień 2014

Miło nam zakomunikować, że Nasza Placówka uzyskała wizerunek nowoczesnej i postępowej szkoły, dzięki czemu dołączyła do niewielkiego grona szkół innowacyjnych biorących udział w prestiżowym programie edukacyjnym z informatyki „KLASAplus”.

Czytaj więcej...

Zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego!

Opublikowano: niedziela, 14 wrzesień 2014

Od 15 września ulega zmianie rozkład oraz trasa przejazdu autobusu szkolnego na trasie: Goszczyn–Bądków-Jakubów-Olszew-Romanów-Goszczyn, oraz zostaje zmodyfikowana trasa przejazdu: Goszczyn-Sielec-Modrzewina-Goszczyn.

Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z nowym rozkładem.

Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego 2014

Opublikowano: czwartek, 18 wrzesień 2014

Już po raz dwunasty, 17 września 2014 roku odbyły się Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego - poświęcone pamięci zasłużonego pedagoga i popularyzatora sportu. Impreza znana jest wszystkim z panującej tam miłej atmosfery oraz wspaniałych nagród.

Czytaj więcej...

Punkt konsultacyjny

Opublikowano: poniedziałek, 22 wrzesień 2014

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Grójcu informuje, że w roku szkolnym 2014/ 2015 został utworzony na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Goszczynie Punkt Konsultacyjny. Punkt będzie prowadzony 1 raz w miesiącu przez pedagoga Ewę Kowalczyk i psychologa Grażynę Osińską.

Z porad psychologa i pedagoga będą mogli korzystać uczniowie, rodzice i nauczyciele z gminy Goszczyn.

Czytaj więcej...