Zakończenie akcji "Zostań Świętym Mikołajem"

Opublikowano: czwartek, 22 grudzień 2016

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł  wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego.” Papież Franciszek

W imieniu własnym oraz podopiecznych i pracowników Domu Dziecka w Siennie składamy serdeczne podziękowania dla rodziców, nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły za zaangażowanie i okazaną pomoc.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami

Opublikowano: piątek, 01 kwiecień 2016

Dnia 7 kwietnia 2016 roku (czwartek) zapraszamy rodziców naszej szkoły na zebranie.

 - 16.00: zebranie ogólne.

- 16.45: początek spotkań w klasach 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz w klasach I-III gimnazjum.

Czytaj więcej...

Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

Opublikowano: środa, 20 lipiec 2016

Informujemy, że podręczniki szkolne dla klas 1,2,3,4 i 5 Szkoły Podstawowej oraz 1 i 2 Gimnazjum, zakupione zostaną przez szkołę z dotacji MEN.

Poniżej wykaz podręczników:

Podręczniki dla SP

Podręczniki dla Gimnazjum

Wodny dyplom

Opublikowano: piątek, 15 lipiec 2016

Klasa III Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Publicznych w Goszczynie otrzymała dyplom za zdobycie wyróżnienia w konkursie "Ekologiczny dom", zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Wody.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Opublikowano: piątek, 24 czerwiec 2016

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Goszczynie pożegnali się 24.06.2016r. ze szkolnymi obowiązkami i przywitali wakacje .

Tradycyjne uroczystości rozpoczęły się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Dyrektor podziękował nauczycielom i młodzieży za pracowity rok oraz życzył wszystkim udanego i bezpiecznego letniego wypoczynku.  Nie zabrakło dyplomów i gratulacji dla najlepszych uczniów.

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej 2016

Opublikowano: czwartek, 23 czerwiec 2016

Dnia 20 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród uczniów wiedzy na temat krajów należących do Unii Europejskiej oraz rozbudzanie zainteresowania wiedzą na temat Unii Europejskiej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI SP oraz I-III PG.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z konkursu plastycznego klas 0

Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwiec 2016


16 czerwca 2016r. zorganizowany został szkolny konkurs plastyczny, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, pod hasłem ”Moje wymarzone wakacje”. Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego, doskonalenie sprawności manualnych.

Czytaj więcej...