Podział uczniów w klasach: 0a, 0b, 1a, 1b, 4a, 4b, 8a, 8b

Opublikowano: czwartek, 27 sierpień 2020

Poniżej zamieszczamy podział uczniów w klasach: 0a,  0b, 1a, 1b, 4a, 4b, 8a, 8b

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu 2020 r.

Opublikowano: wtorek, 28 lipiec 2020

Zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zostanie przekazane każdemu absolwentowi 31 lipca (piątek) br. od godz. 15.00 do 16.00, lub w poniedziałek 3 sierpnia od godz. 8.00.

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali od dyrektora szkoły. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz. 10:00.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano: piątek, 26 czerwiec 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

pora zakończyć mijający rok szkolny. Żałujemy, że nie możemy spotkać się razem i w uroczysty sposób wyróżnić najlepszych uczniów oraz docenić wkład i zaangażowanie rodziców. Nie będzie także poloneza klas ósmych ani przemowy pożegnalnej. Niech ten artykuł będzie zatem namiastką pochwały najzdolniejszych oraz najpracowitszych...

Na szczególne wyróżnienie wśród naszej braci szkolnej zasługują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą. Są to:

Czytaj więcej...

Wyniki konkursów "Kangur 2020" i "Panda 2020"

Opublikowano: czwartek, 25 czerwiec 2020

Odbyła się kolejna edycja konkursu matematycznego "Kangur Matematyczny 2020", w której wzięli udział również uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Goszczynie.

Czytaj więcej...

Organizacja zakończenia roku szkolnego

Opublikowano: wtorek, 23 czerwiec 2020

Aktualna sytuacja uniemożliwia organizowanie na terenie szkoły spotkań dla całej społeczności szkolnej. Przypominamy o obowiązującym na terenie całego kraju stenie epidemii i związanymi z tym ograniczeniami.

W związku z powyższym ustalam następujący sposób odbioru świadectw przez uczniów z zachowaniem dystansu społecznego, w jak najmniejszych grupach przy zachowaniu środków ochrony. 

Odbiór świadectw będzie możliwy:

Czytaj więcej...

Konkurs Koloratorium

Opublikowano: wtorek, 23 czerwiec 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że praca literacka pt. ”Farbus Chropowatus” naszej uczennicy Irminy Ptasińskiej z klasy 6a zdobyła wyróżnienie w konkursie KOLORATORIUM organizowanym przez Śnieżkę. A oto wyróżniona praca:

Czytaj więcej...

Harmonogram konsultacji dla uczniów

Opublikowano: poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Od 1 czerwca uruchamiamy konsultacje dla wszystkich klas szkoły podstawowej. Poniżej harmonogram konsultacji wraz z procedurami przebywania uczniów w szkole podczas konsultacji z nauczycielami.

Czytaj więcej...