Rozkład autobusów szkolnych

Opublikowano: poniedziałek, 30 sierpień 2021

Nowy rozkład autobusów szkolnych obowiązuje od 1 września 2021 r.

 Dowozy

Autobus nr 1

Kurs 1

1

Szkoła Goszczyn

6:55

2

Nowa Długowola

7:05

3

Józefów (k. sklepu)

7:07

4

Józefów „Borowa Karczma”

7:10

5

Długowola I

7:13

6

Długowola II

7:16

7

Szkoła Goszczyn

7:21

 

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

7:22

2

Broniszew II

7:32

3

Broniszew I

7:34

4

Olszamy

7:37

5

Lekarcice

7:42

6

Piekarty

7:44

7

Szkoła Goszczyn

7:47

 

Autobus nr 2

Kurs 3

1

Szkoła Goszczyn

07:15

2

Romanów

07:19

3

Olszew II

07:25

4

Olszew I

07:27

5

Jakubów

07:29

6

Bądków (remiza)

07:33

7

Bądków Zachodni

07:37

8

Bądków przy drodze G-K (kapliczka)

07:41

9

Szkoła Goszczyn

07:46

 

Odwozy  Goszczyn

Autobus nr  1

Kurs 1 - 2021

1

Szkoła Goszczyn

13:40

2

Długowola II

13:44

3

Długowola I (sklep)

13:46

4

Józefów „Borowa Karczma”

13:49

5

Józefów

13:51

6

Nowa Długowola

13:54

7

Olszamy (remiza)

13:58

8

Olszamy

13:59

9

Broniszew II (remiza)

14:03

10

Broniszew I  (przy wiadukcie – sklep)

14:04

11

Lekarcice

14:09

12

Piekarty

14:13

13

Szkoła Goszczyn

14:18

 

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

15:16

2

Długowola II

15:20

3

Długowola I (sklep)

15:22

4

Józefów „Borowa Karczma”

15:25

5

Józefów

15:27

6

Nowa Długowola

15:30

7

Olszamy (remiza)

15:34

8

Olszamy

15:35

 9

Broniszew II (remiza)

15:39

10

Broniszew I  (przy wiadukcie – sklep)

15:40

11

Lekarcice

15:45

12

Piekarty

15:49

13

Szkoła Goszczyn

15:54

Autobus nr  2

Kurs 3 - 2021

1

Szkoła Goszczyn

15:15

2

Romanów

15:19

3

Olszew II

15:25

4

Olszew I

15:27

5

Jakubów

15:29

6

Bądków (remiza)

15:33

7

Bądków Zachodni

15:37

8

Bądków przy drodze G-K (kapliczka)

15:41

9

Szkoła Goszczyn

15:46