W sobotę 11 stycznia 2014 roku w Hali Sportowej w Goszczynie odbył się turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców o puchar Wójta Gminy Goszczyn. Wzięło w nim udział 38 osób. Rywalizowano w 2 kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. W wyniku kilkugodzinnych zmagań,  medaliści w obu kategoriach uzyskały awans i będą reprezentować Zespół Szkół Publicznych w Goszczynie w zawodach powiatowych.

Wyniki:

Kat. dziewcząt szkoła podstawowa:

1. Łucja Baranowska kl. 6;

2. Kinga Łubińska kl. 6;

3. Martyna Kot kl. 4.

Kat. dziewcząt gimnazjum:

1. Maria Dziuba kl. III B;

2. Aleksandra Dziuba kl. II B;

3. Aleksandra Gąsiorowska kl. III A.

Kat. chłopców szkoła podstawowa:

1. Damian Kawęcki kl. 5;

2. Jakub Brelski kl. 6;

3. Mateusz Wangryn kl. 6.

Kat. chłopców gimnazjum:

1. Filip Goc kl. III A;

2. Adam Rożek kl. III A;

3. Emil Błoński kl. III A.

{besps}sport/2014/tenis_szkola_2014{/besps}

Wszyscy uczestnicy finału odebrali z rąk wójta Sławomira Słabuszewskiego medale i słodycze, a najlepsi jeszcze pamiątkowe statuetki. Chcemy pogratulować osiągniętych wyników i życzyć powodzenia na dalszym szczeblu rywalizacji.