12 kwietnia 2021r. odbył się międzyszkolny konkurs biologiczny „Anatomia i zdrowie człowieka” dla uczniów klas 7 i 8 organizowany przez XII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu pod patronatem Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. W konkursie wzięło udział siedmiu uczniów naszej szkoły. Uczennica klasy VIII a Magdalena Lenart została laureatką tego konkursu. 10 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureata w XII LO w Radomiu. Magdalenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.