Co roku w naszej szkole organizowany jest konkurs o tematyce bożonarodzeniowej. W tym roku odbył się konkurs na najpiękniejszą szopkę. Celem konkursu było zachowanie tradycji budowania szopek bożonarodzeniowych oraz rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej uczniów. Wyeksponowane przestrzenne prace dekorowały również korytarz szkolny, wprowadzając świąteczny klimat. Co roku wielu uczniów naszej szkoły podejmuje wyzwanie tworząc piękne prace. Podobnie było i w tym roku, na konkurs wpłynęło 15 szopek, które zaskakiwały i zachwycały pomysłowością. Do ich wykonania wykorzystane były różnorodne materiały: drewno, papier, słoma, a nawet mech. Natomiast stanowiące element szopek figurki biblijnych bohaterów i zwierząt wykonane zostały z masy solnej, plasteliny, papieru, a nawet techniką druku 3d. Wybór najładniejszych szopek był bardzo trudny, dlatego też jury postanowiło nagrodzić oprócz laureatów wszystkich uczestników pamiątkowym dyplomem oraz małym słodkim upominkiem.

1. miejsce- Gabriela i Hanna Wróbel
  2. miejsce- Liliana i Marcelina Kamińska
  3. miejsce – Natalia Lenartowicz
  4. miejsce – Szymon i Tymon Binkiewicz

Wyróżnienie:

Julia Szymańska, Lena Kłapot, Wiktor i Amelia Sobieraj, Jan Kostrzewa, Antoni, Karolina i Mateusz Czarneccy.

Wszystkich uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Życzymy wszystkim wesołych świąt!